About

Meie projekti sihiks on juba kõikjal maailmas levinud kaasaegsete taimekasvatusmeetodite populariseerimine Balti riikides.

Uus tasand, milleni on jõudnud teadus, võimaldab luua ideaalsed toitumis-, valgustus- ja kasvutingimused teie lemmiktaimedele.

Just nimelt need progressiivsed moodused ja kõik vajalik nende arenguks on esindatud meie projektis. Oleme veendunud, et inimese lähenemine loodusele äratab tema parimad tunded, sest loodus ja inimene on lahutamatud ja igalühel meist on vajalik omada sidet põlise elukeskkonnaga. Selle loomuliku sümbioosi suudame taaselustada kui hoolitseme lemmiktaimede eest kodus või aias. Nemad omakorda rõõmustavad meid alati oma jõudsa kasvu, õitsemise ja positiivse energeetikaga.

Praegusel ajal ei ole ilm akna taga enam piiravaks faktoriks fantaasialennule. Võite valida absoluutselt ükskõik missuguse Teile meeldiva taime ja saada tulemuse, mis ületab kõik teie ootused. Pole oluline, kas teid köidavad kaktused, lilled, bonsai või viljakultuurid – nüüd on asjatundjate kogemus kättesaadav ka Teile, aastatepikkused uurimused ja teadustöö on kulutatud just selleks, et hõlbustada teie teekonda oma unistuste taimedeni.

Parimate soovidega,

Aquaplant OÜ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*